Sobota 19.05 z Sabotażem: przejęcie Greenbusa i Veganmania

W sobotę 19 maja Sabotaż weźmie udział w dwóch dużych wydarzeniach. W ramach Nocy Nadodrza przejmiemy krany w wegańskim lokalu Greenbus, gdzie będzie można napić się m.in. kufli Cioci Basi z ostatniego najostateczniejszego kega i z nami pogadać. Nasze stoisko znajdziecie też na Veganmanii.

  • Greenbus, ul. Dubois 2/1a, Wrocław, 12.00-23.00

Sabotażu można się napić w Greenbusie już od dawna, ale w sobotę 19 maja Sabotaż przejmie greenbusowe krany. Lana będzie Pikieta – wariacja witbiera z hibiskusem i imbirem o zaskakującym kolorze, i uwaga!!!!!!! OSTATNIA NAJOSTATNIEJSZA CIOCIA BASIA, której szukacie w knajpach i sklepach, którą chcecie zamawiać, o którą nas dopytujcie, a my ciągle musimy mówić, że wyszła. Kupicie oczywiście też butelki z naszymi innymi piwkami.
Między 15:30 a 19:30 spotkacie w Greenbusie jednego z Sabotażystów – Witka. Zachęcamy do podpytywania go np. o to, co niewegańskiego może być w piwie, jak się warzy piwo i ki diabeł spółdzielnia socjalna.
Kranoprzejęcie odbędzie się w ramach Nocy Naodrza. Gdy Sabotaż przejmie krany, ściany zostaną przejęte przez wystawę zdjęć Marty Boskiej. Będzie też specjalny zestaw za 15 ziko.

  • Veganmania, Czasoprzestrzeń, ul. Tramwajowa 1-3, Wrocław, 11:00-19:00.

Na Veganmanii pojawimy się z butelkami witbiera „El Quatro” (w sam raz na wiosnę), ostatnimi sztukami English Pale Ale „Sabot” i wariacji witbiera z hibiskusem i imbirem „Pikieta” (kończy się półtora miesiąca po premierze… chyba czas planować następną warkę), świeżynkami Foreign Extra Stout „Czarny Blok” i Sweet Stout (Without Milk Stout;) „Spalona Ambona”.  Z kranów początkowo lać będziemy El Quatro i Czarny Blok.