06/01/2018 Sabotaż kulinarny v.1 – Premiera Browaru Sabotaż [AKTUALIZACJA]

Najazd schabów z Warszawy!

Browar Sabotaż, Lokal Vegan Bistro i Baszta zapraszają na Wielką Premierę Browaru Sabotaż!

Po raz pierwszy będziecie mogli i mogły spróbować naszego piwa. Piwa, które jest i zawsze będzie:
* spółdzielcze (warzone bez szefa i bez wyzysku),
* wegańskie,
* warzone z szacunkiem dla planety.

Na premierę w charakterze gości specjalnych wpadną spółdzielczynie i spółdzielcy ze stołecznego Lokal Vegan Bistro, którzy przez cały dzień serwować będą specjały znane fanom wegańskiego wypasu, w tym swoją specjalność – schabowe.

Oferujemy tego dnia dwa premierowe zestawy:

Zestaw przystawka:
Wegańska kiełbasa z kajzerką, keczupem i musztardą + piwo – 20 PLN;

Zestaw obiadowy:
Wegański schabowy z ziemniakami i mizerią + piwo – 25 PLN;

W ofercie będą również wegańskie słodycze z Lokal Dela Krem.

Kuchnia przyjmuje zamówienia od 13 do 20. Tego dnia Baszta nie serwuje swojego standardowego menu (oprócz napojów). Nie oferujemy dowozów i nie przyjmujemy rezerwacji na ten dzień.

Zestawów ze schabowym będzie przygotowanych 300, zestawów z kiełbasą 80, jedzenia ani piwa raczej nie zabraknie, nie musicie więc ustawiać się w kolejce przed otwarciem.

===========================================

Od 20:00 do 22:00 afterparty!

Dj Beniovska

Przedstawiciel sceny techno, ambient, acid house i eksperymentalnej w Polsce, kiedy trochę szumi lubi też puścić Bajm. Kiedy nie miksuje mikserem, zajmuje się prudkcją i multidyscyplinarnymi projektami młodego artystycznego ciała w Polsce. Grała live acty i dead sety w Audioriver Festival, lokalnych klubach w Polsce i na Islandii. Jest trochę jak syrena, ponieważ słuchanie jej muzyki jest prawdziwą przyjemnością i pływa naprawdę dobrze.

Soundcloud | FB

Vj Knyp

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Członek kolektywu Gnojki. Zwycięzca najlepszego konkursu na najlepszy dyplom przy Biennale 2017 od WroArt center. Specjalizuje się w sztuce wideo, rzeźbie i produkowaniu rzeczywistości wirtualnej. Jest również aerodynamiczny. W Polsce występuje w duecie Vjj Sexy Thunder & White Mamba, z którym świecił na wydarzeniach jak: Gnojki 2016, Knypy 2017, ProUrodziny w willi Bergera oraz na festynie w Skorzennie i na Islandii.

Vimeo