Pub Sabotaż

Zapraszamy do naszego pubu na Kurkową 41/1A we Wrocławiu. Można u nas wypić piwo, zjeść wegański posiłek, spotkać się ze znajomymi, podyskutować o zmianach klimatycznych, zaplanować demonstrację i pograć w bilard i planszówki.

W naszym pubie znajdziecie przede wszystkim warzone przez nas SPÓŁDZIELCZE, RZEMIEŚLNICZE, WEGAŃSKIE PIWO. Z napitków serwujemy też inne napoje alkoholowe (cydry i coś mocniejszego) i napoje bezalkoholowe (od mate po lemoniadę).

Serwujemy też WEGAŃSKIE POTRAWY – przekąski do do piwa, zupy, lunche, obiady. Tym, co wyróżnia nas od innych lokali jest kuchnia oparta na fermentacji – bo jako piwowarzy i piwowarki na fermentacji znamy się jak nikt. Gotując kierujemy się tym samym, co przy warzeniu piwa – nie używamy żadnych produktów odzwierzęcych i sięgamy głównie po lokalne składniki. Wśród naszych autorskich przepisów są potrawy tradycyjne, np. barszcz na własnym zakwasie czy bliny gryczane z twarożkiem fermentowanym, potrawy spoza naszego kulinarnego kręgu kulturowego, np. nugetsy i sriracha, i potrawy łączące tradycję z typowym dla nas „odpałem”, np. łazanki z kimchi.

Nasz pub to też WYDARZENIA: spotkania, dyskusje, pokazy filmów, potańcówki i inne ATRAKCJE: bilard, planszówki i pogaduszki z barmankami i barmanami (o ile mają ochotę – szanujmy ludzi pracy, nie są robotami do uśmiechu).

Nasz lokal składa się z dużej, jasnej sali z barem, stolikami, kanapami, wielkimi oknami i mnóstwem roślin (zapraszamy po sadzonki!) i mniejszej salki doskonałej do REZERWACJI NA WŁASNE SPOTKANIE towarzyskie lub robocze.

Miejsce wegańskie i przyjazne zwierzętom.
Toalety niestety niedostosowane dla potrzeb osób z niepełnosprawnością motoryczną.

Gdzie: ul. Kurkowa 41/1A, Wrocław
Otwarte: niedziela, wtorek, środa, czwartek 15.00-23.00, piątek i sobota 15.00-0.00. W poniedziałek mamy wolne
Wydarzenia: sprawdzaj na FB
Kontakt: kontakt@browarsabotaz.pl